RNF18FTD56K2
SEI Stackpole
708-RNF18FTD56K2
RNF18FTD56K2
Produc.:
Opis:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/8W, 56.2 Kohm, 1%, 100 ppm
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
RNF_RNMF
56.2 kOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1.8 mm
3.3 mm