RNF18FTC14K0
SEI Stackpole
708-RNF18FTC14K0
RNF18FTC14K0
Produc.:
Opis:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/8W, 14 Kohm, 1%, 50 ppm
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
RNF_RNMF
14 kOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1.8 mm
3.3 mm