RNF14FTD91R0
SEI Stackpole
708-RNF14FTD91R0
RNF14FTD91R0
Produc.:
Opis:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 91 ohm, 1%, 100 ppm
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
22 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory warstwowe metalowe – przelotowe
RoHS:
RNF_RNMF
91 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm