RNF14FAD274K
SEI Stackpole
708-RNF14FAD274K
RNF14FAD274K
Produc.:
Opis:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 274 Kohm, 1%, 100 ppm
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie Ammo (zamówienie w wielokrotności 5000)
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory warstwowe metalowe – przelotowe
RoHS:
RNF_RNMF
274 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm