RNCF2512DTE78R7
SEI Stackpole
708-RNCF2512DTE78R7
RNCF2512DTE78R7
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD RES PREC, 78.7 ohm, 2512, 0.5%, 25 ppm
RNCF
78.7 Ohms
0.5 %
25 PPM / C
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)
- 55 C
+ 155 C
AEC-Q200
500 mW (1/2 W)