RNCF2010DTC38R3
SEI Stackpole
708-RNCF2010DTC38R3
RNCF2010DTC38R3
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD RES PREC, 38.3 ohm, 2010, 0.5%, 50 ppm
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
17 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 4000   Wielokrotności: 4000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory cienkowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
RNCF
38.3 Ohms
0.5 %
50 PPM / C
2010
5 mm (0.197 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)