RNCE1206DTC82K0
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC82K0
RNCE1206DTC82K0
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD 82KOhms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability