RNCE1206DTC487K
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC487K
RNCE1206DTC487K
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD 487KOhms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability