RNCE1206DTC220K
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC220K
RNCE1206DTC220K
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD 220KOhms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability