RNCE1206DTC1M20
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC1M20
RNCE1206DTC1M20
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD 1.2 Mohms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability