RNCE1206BTE4K02
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTE4K02
RNCE1206BTE4K02
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD 4.02KOhms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability