RNCE1206BTE15R8
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTE15R8
RNCE1206BTE15R8
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD 15.8Ohms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability