RNCE0603DTE59K0
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTE59K0
RNCE0603DTE59K0
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD 59KOhms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability