RNCE0603DTC64R9
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC64R9
RNCE0603DTC64R9
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD 64.9Ohms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability