RNCE0603BTC2K55
SEI Stackpole
708-RNCE0603BTC2K55
RNCE0603BTC2K55
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD 2.55KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.001 Hi Temp/Stability