RNCE0402BTE31K6
SEI Stackpole
708-RNCE0402BTE31K6
RNCE0402BTE31K6
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD 31.6KOhms 0402 25ppm 1/16W 50V 0.001 Hi Temp/Stability