RMEF0402FT59K0
SEI Stackpole
708-RMEF0402FT59K0
RMEF0402FT59K0
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES Pb Free, 0402, 59 Kohm, 1%, 0.0625W
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 10000   Wielokrotności: 10000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
RMEF
59 kOhms
63 mW (1/16 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
50 V
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.3 mm (0.012 in)