RMCW1218JT30R0
SEI Stackpole
708-RMCW1218JT30R0
RMCW1218JT30R0
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES, 1218, 30 ohm, 5%, 1W
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 4000   Wielokrotności: 4000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
RMCW
30 Ohms
1 W
5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1218 (Reversed)
3146 (Reversed)
3.1 mm (0.122 in)
4.6 mm (0.181 in)
0.55 mm (0.022 in)