RMCS2512FT1K82
SEI Stackpole
708-RMCS2512FT1K82
RMCS2512FT1K82
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES, AS, 2512, 1.82 Kohm, 1%, 1W
Średni czas produkcji:
Minimum: 4000   Wielokrotności: 4000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Reel
RMCS
1.82 kOhms
1 W
1 %
+ 155 C
250 V
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)