RMCS2010FT2K70
SEI Stackpole
708-RMCS2010FT2K70
RMCS2010FT2K70
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES, AS, 2010, 2.7 Kohm, 1%, 0.75W
Średni czas produkcji:
Minimum: 4000   Wielokrotności: 4000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
RMCS
2.7 kOhms
750 mW (3/4 W)
1 %
+ 155 C
200 V
2012
5 mm (0.197 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)