RMCS1210FT3M16
SEI Stackpole
708-RMCS1210FT3M16
RMCS1210FT3M16
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES, AS, 1210, 3.16 Mohm, 1%, 0.33W
Średni czas produkcji:
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Reel
RMCS
3.16 MOhms
330 mW (1/3 W)
1 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1210
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.55 mm (0.022 in)