RMCS0805FT215K
SEI Stackpole
708-RMCS0805FT215K
RMCS0805FT215K
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES, AS, 0805, 215 Kohm, 1%, 0.125W
Średni czas produkcji:
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
RMCS
215 kOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
0.2 mm (0.008 in)
0.5 mm (0.02 in)