RMCS0603FT36K0
SEI Stackpole
708-RMCS0603FT36K0
RMCS0603FT36K0
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES, AS, 0603, 36 Kohm, 1%, 0.1W
Średni czas produkcji:
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
RMCS
36 kOhms
100 mW (1/10 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
75 V
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)