RMCS0402FT4K53
SEI Stackpole
708-RMCS0402FT4K53
RMCS0402FT4K53
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES, AS, 0402, 4.53 Kohm, 1%, 0.0625W
Średni czas produkcji:
Minimum: 10000   Wielokrotności: 10000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
RMCS
4.53 kOhms
63 mW (1/16 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
50 V
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)