RMCP2010FT182R
SEI Stackpole
708-RMCP2010FT182R
RMCP2010FT182R
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES, 2010, 182 ohm, 1%, 1W
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 4000   Wielokrotności: 4000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Reel
RMCF_RMCP
182 Ohms
1 W
1 %
+ 155 C
400 V
2010
5 mm (0.197 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)