RMCP0805FT26R7
SEI Stackpole
708-RMCP0805FT26R7
RMCP0805FT26R7
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES, 0805, 26.7 ohm, 1%, 0.33W
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Reel
RMCF_RMCP
26.7 Ohms
330 mW (1/3 W)
1 %
+ 155 C
300 V
0805
2 mm (0.079 in)
0.2 mm (0.008 in)
0.5 mm (0.02 in)