RMCF1206FT475R
SEI Stackpole
708-RMCF1206FT475R
RMCF1206FT475R
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD 475Ohms 1206 0.25W 1% Std Power AEC-Q200
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 57 054
Stany magazynowe:
57 054 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Reel
Cut Tape
MouseReel
RMCF
475 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.2 mm (0.047 in)
0.55 mm (0.022 in)