RMCF0603FG332R
SEI Stackpole
708-RMCF0603FG332R
RMCF0603FG332R
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES, 0603, 332 ohm, 1%, 0.1W
Minimum: 10000   Wielokrotności: 10000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
RMCF
332 Ohms
100 mW (1/10 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
75 V
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)