RMCF0201FT13K0
SEI Stackpole
708-RMCF0201FT13K0
RMCF0201FT13K0
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES, 0201, 13 Kohm, 1%, 0.05W
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
17 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 10000   Wielokrotności: 10000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
RMCF
13 kOhms
50 mW (1/20 W)
1 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
25 V
0201
0.6 mm (0.024 in)
0.3 mm (0.012 in)
0.23 mm (0.009 in)