RMCF01005FT4K02
SEI Stackpole
708-RMCF01005FT4K02
RMCF01005FT4K02
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES, 01005, 4.02 Kohm, 1%, 0.03W
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 10000   Wielokrotności: 10000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
RMCF
4.02 kOhms
30 mW (1/32 W)
1 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
15 V
01005
0.4 mm (0.016 in)
0.2 mm (0.008 in)
0.13 mm (0.005 in)