MPR3JB20L0
SEI Stackpole
708-MPR3JB20L0
MPR3JB20L0
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - Through Hole RES, CS, 3W, 0.02 ohm, 5%, AXIAL
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
9 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 2000   Wielokrotności: 2000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory current sense - przelotowe
RoHS:
MPR
Radial
20 mOhms
3 W
5 %
350 PPM / C
- 55 C
+ 275 C
14 mm
5 mm
10 mm
Bulk
Aplikacja: High Power
Marka: SEI Stackpole
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Średnica przewodu: 0.8 mm
Odstępy między przewodami: 10 mm
Styl mocowania: PCB Mount
Rodzaj produktu: Current Sense Resistors
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: Resistors
Napięcie znamionowe: 350 V