MLFM25FTC6R80
SEI Stackpole
708-MLFM25FTC6R80
MLFM25FTC6R80
Produc.:
Opis:
MELF Resistors RES, MELF, 0204, 6.8 ohm, 1%, 50 ppm, 0.4W
Średni czas produkcji:
Minimum: 3000   Wielokrotności: 3000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
MLF_MLFM
6.8 Ohms
400 mW
1 %
10 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
MELF 0204
1.4 mm
3.5 mm