MLFM1FTC910R
SEI Stackpole
708-MLFM1FTC910R
MLFM1FTC910R
Produc.:
Opis:
MELF Resistors RES, MELF, 0207, 910 ohm, 1%, 50 ppm, 1W
Średni czas produkcji:
Minimum: 2000   Wielokrotności: 2000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
MLF_MLFM
910 Ohms
1 W
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
MELF 0207
2.2 mm
5.9 mm