MLF12FTC680K
SEI Stackpole
708-MLF12FTC680K
MLF12FTC680K
Produc.:
Opis:
MELF Resistors RES, MELF, 0207, 680Kohm, 1%, 50 ppm, 0.5W
Średni czas produkcji:
Minimum: 2000   Wielokrotności: 2000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
MLF_MLFM
680 kOhms
500 mW (1/2 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
300 V
MELF 0207
2.2 mm
5.9 mm