MLF12FTC2R20
SEI Stackpole
708-MLF12FTC2R20
MLF12FTC2R20
Produc.:
Opis:
MELF Resistors RES, MELF, 0207, 2.2 ohm, 1%, 50 ppm, 0.5W
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 2000   Wielokrotności: 2000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory MELF
RoHS:
MLF_MLFM
2.2 Ohms
500 mW (1/2 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
300 V
MELF 0207
2.2 mm
5.9 mm