FCR1206NT43K0
SEI Stackpole
708-FCR1206NT43K0
FCR1206NT43K0
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES TRIM, 1206, 43 Kohm, 30%, 0.25W
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
FCR
43 kOhms
250 mW (1/4 W)
30 %