CSS2512JT10L0
SEI Stackpole
708-CSS2512JT10L0
CSS2512JT10L0
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD RES SHUNT, 2512, 0.01 ohm, 5%, 2W
Minimum: 2000   Wielokrotności: 2000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
CSS
10 mOhms
2 W
5 %
25 PPM / C
2512
6.25 mm (0.246 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.65 mm (0.026 in)