CSS2010JT15L0
SEI Stackpole
708-CSS2010JT15L0
CSS2010JT15L0
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD RES SHUNT, 2010, 0.015 ohm, 5%, 1W
Minimum: 2000   Wielokrotności: 2000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
CSS
15 mOhms
1 W
5 %
15 PPM / C
2010
5.08 mm (0.2 in)
2.54 mm (0.1 in)
0.65 mm (0.026 in)