CSS1206JT12L0
SEI Stackpole
708-CSS1206JT12L0
CSS1206JT12L0
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD RES SHUNT, 1206, 0.012 ohm, 5%, 1W
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
22 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 4000   Wielokrotności: 4000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
RoHS:
Reel
CSS
12 mOhms
1 W
5 %
25 PPM / C
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.55 mm (0.022 in)