CSS0402FT10L0
SEI Stackpole
708-CSS0402FT10L0
CSS0402FT10L0
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD 0.01Ohms 0402 0.33W 100ppm 1% Met Alloy AEC-Q200
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 5 337
Stany magazynowe:
5 337 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
22 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
CSS
10 mOhms
330 mW (1/3 W)
1 %
100 PPM / C
0402
1 mm (0.039 in)
0.55 mm (0.022 in)
0.3 mm (0.012 in)