CB3JB3R90
SEI Stackpole
708-CB3JB3R90
CB3JB3R90
Produc.:
Opis:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, WW, 3W, 3.9 ohm, 5%
RoHS:
3.9 Ohms
3 W
5 %