CB3JB24R0
SEI Stackpole
708-CB3JB24R0
CB3JB24R0
Produc.:
Opis:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, WW, 3W, 24 ohm, 5%
RoHS:
24 Ohms
3 W
5 %