CB3JB11R0
SEI Stackpole
708-CB3JB11R0
CB3JB11R0
Produc.:
Opis:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, WW, 3W, 11 ohm, 5%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory drutowe – przelotowe
RoHS:
11 Ohms
3 W
5 %