ASRM12JA22R0
SEI Stackpole
708-ASRM12JA22R0
ASRM12JA22R0
Produc.:
Opis:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, SURGE, 1/2W, 22 ohm, 5%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
9 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 2000   Wielokrotności: 2000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie Ammo (zamówienie w wielokrotności 2000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory warstwowe metalowe – przelotowe
RoHS:
ASRM
22 Ohms
1 W
5 %
- 55 C
+ 155 C
4 kV
4 mm
11 mm
Axial
Ammo Pack
Aplikacja: General Purpose
Marka: SEI Stackpole
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Funkcje: Anti-Surge Resistors
Średnica przewodu: 0.8 mm