550MXH270MEFCSN30X55
Rubycon
232-XH270MEFCSN30X55
550MXH270MEFCSN30X55
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 100   Wielokrotności: 100
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
2 000 Oferta
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - zatrzaskowe
RoHS:
270 uF
550 VDC
30 mm (1.181 in)
55 mm (2.165 in)
10 mm (0.394 in)
Aluminum Electrolytic Capacitors
2000 Hour
20 %
- 25 C
+ 105 C
2 Pin
MXH
Marka: Rubycon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Współczynnik dyssypacji DF: 0.25
Rodzaj produktu: Electrolytic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Capacitors
Styl styku: Snap In
Częstotliwość testowa: 120 Hz