50ZLJ2200M18X25
Rubycon
232-50ZLJ2200M18X25
50ZLJ2200M18X25
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded LOW IMPEDANCE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 667
Stany magazynowe:
667 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
2200 uF
50 VDC
18 mm
25 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
10000 Hour
20 %
3.7 A