50YXJ10M5X11
Rubycon
232-50YXJ10M5X11
50YXJ10M5X11
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded LOW IMPEDANCE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 627
Stany magazynowe:
1 627
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
15 000
Oczekiwane: 06.07.2026
Oczekiwane: 07.09.2026
Średni czas produkcji:
18
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
10 uF
50 VDC
5 mm
11 mm
2 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
5000 Hour
20 %
100 mA
1.5 Ohms