50ML1MEFC4X5
232-50ML1MEFC4X5
50ML1MEFC4X5
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded LONG LIFE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
1 uF
50 VDC
4 mm
5 mm
1.5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
3000 Hour
20 %
8 mA