450VXH390MEFCSN35X35
Rubycon
232-450VXH390MEFCSN3
450VXH390MEFCSN35X35
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In LONG LIFE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 112
Stany magazynowe:
112 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - zatrzaskowe
RoHS:
390 uF
450 VDC
35 mm (1.378 in)
35 mm (1.378 in)
10 mm (0.394 in)
Aluminum Electrolytic Capacitors
5000 Hour
20 %
1.74 A
- 25 C
+ 105 C
2 Pin