450VXG180MEFCSN30X30
Rubycon
232-450VXG180MEFCSN3
450VXG180MEFCSN30X30
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In LONG LIFE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - zatrzaskowe
RoHS:
180 uF
450 VDC
30 mm (1.181 in)
30 mm (1.181 in)
10 mm (0.394 in)
Long Life Aluminum Electrolytic Capacitors
5000 Hour
20 %
- 25 C
+ 105 C
2 Pin
VXG
Marka: Rubycon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Współczynnik dyssypacji DF: 0.2
Rodzaj produktu: Electrolytic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Capacitors
Styl styku: Snap In
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
VXG Snap-In Aluminum Electrolytic Capacitors
Rubycon VXG Snap-In Aluminum Electrolytic Capacitors feature a 10 to 500VDC voltage range, ±20% capacitance tolerance, and RoHS compliance. Rubycon VXG Capacitors offer 5000 hours of load life and a 47µF to 56,000µF capacitance range. Rubycon VXG Snap-In Aluminum Electrolytic Capacitors have a 22mm x 25mm to 35mm x 60mm dimensions range.